Main Page

Revision as of 15:22, 29 November 2023 by Lurkmoremaster (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
anonīmo neoficiālā enciklopēdija

laipni aicināti!

labdien! šī ir lūriķētava, glūnētava — latviskais lurkmore, kuru var rediģēt tāpat kā vikipēdiju. šī gan nebūs tik visaptveroša enciklopēdija, jo kāpēc lai radītu otru, ja ir jau pirmā?

kas mēs esam?

glūnētava — tā ir interneta folkloras krātuve. jūs ziniet ko nozīmē «pumpainie tīņi», kas ir «Ontūns», kas ir «Kapteinis Acīmredzmais»? tad variet palasīt attiecīgos rakstus. ja ir ko pastāstīt, pierakstiet ko klāt vai sāciet jaunu rakstu. tikai nevajag pārspīlēt.

vai es varu piedalīties?

protams! tikai ja tas ir kas tāds, ko bez jums zin jūsu līdzbiedri, tad vēlams dot prūflinku. mēs tomēr cenšamies par parādībām, ko zin vairāk par vienu cilvēku. Vēlams — daudz vairāk. pirms rakstīšanas palasiet noteikumus. un dodiniet ziņu uz webmaster@lurkmore.lv

kas bija inspirācijas avots?

atzīstam, ka līdzīgi projekti citur pasaulē, bet joki taču patīk arī jums? un te jau galvenais nav kas no kā, bet vai arī mums sanāks smieklīgi. katrā ziņā mēs cenšamies, uzklausām kritiku, arī negantu.


aktuālais?

pasaule un arī Latvija bija aizņemta ar Covid-19 epidēmiju (pandēmiju), tad ar Krievijas iebrukumu Ukrainā, tagad ar Hamās iebrukumu Izraēlā no Gazas sektora 7. oktobrī