sveiki, tas esmu es, Ontūns Mazpisāns!

Ontūns no Mazpisāniem saukts Ontūns Mazpusāns

pazīstams kā aktīvs valdošās politsistēmas lamātājs dzejoļu rindās. dzejoļus publicē gan savā blodziņā, gan lielo portālu komentāros, ar ko izsaukdams gan savu atbalstītāju prieku, gan nīdēju lamas par savām "nekam nederīgajam peršām", kuras bāž visiem ģīmī.

Ontūna dzeju raksturo īpatnējais vārdojums, kas reizē ir samierniecisks, reizē uzbrūkošs. daudz acīmredzamu, neinteresantu atskaņu, parazītvārdu, aizguvumu un arhaismu. visus, kas kritizē viņa dzejoļus, nikni lamā un piedāvā pašiem uzrakstīt labāk.

tagad sevi dēvē par Mazpusānu, lai gan agrāk bija Mazpisāns. gan jau uzvārda maiņa saistīta ar Ontūna vēlmi tikt atspoguļotam mēdījos, kuros vārds "pist" dažādos locījumos ir par sālītu.

ir neapstiprinātas ziņas ka kādreiz bijis benzīntanka īpašnieks. tagad benzīntanks jau bankrotējis un Ontūns strādā cūku fermā.

2009. gada 3. martā oficiāli ir atzīts, Ontūna blogs ir pa.irsts ... īstenībā jau tukša muldēšana - vnk. sūdblodziņš blogs.lv ir pārlikts uz ciešamu platformu - Wordpress

pēdējā laikā Ontūns, lai dzejspama līmeni uzturētu augstu, neraksta vairs savu dzejsu katram notikumam, bet paņem no jau publicētā "apcirkņiem" un spamo tik iekšā. tēma, netēma, nav savarīgi, ka tik tildes (~) un boldi zaigo!